Weergave opties
  • TIEN!

    Nicolas Altstaedt, Annie Tångberg, Emile Visser, Pieter Wispelwey, Stefano Bruno, Nesrine, Chieko Donker Duyvis
    do 31 okt 20:15
    Openingsconcert van de 10e Cello Biënnale Amsterdam
    Grote Zaal
  • Kris Berry, Annie Tångberg, Emile Visser en Mark Haanstra

    CELLOFEST
    vr 1 nov 20:00
    Soulvolle songs
    BIMHUIS
    vr 1 nov
    20:00
    In winkelmand
  • Lieux Retrouvés

    Quirine Viersen, Boris Andrianov, Alban Gerhardt, Nederlands Kamerorkest
    vr 1 nov 20:15
    Twee romantische celloconcerten en herontdekte plaatsen
    Grote Zaal
    vr 1 nov
    20:15
    In winkelmand
  • Rembrandt Trio + Benjamin Glorieux

    CELLOFEST
    vr 1 nov 22:00
    BIMHUIS
    vr 1 nov
    22:00
    In winkelmand
  • Nicolas Altstaedt

    Bach & Breakfast
    za 2 nov 09:30
    Begin de dag met een cellosuite van Bach
    Grote Zaal
    za 2 nov
    09:30
    In winkelmand
    • za 2 nov
      11:30
      BIMHUIS
    • za 2 nov
      14:00
      BIMHUIS
  • Alban Gerhardt

    Masterclass
    za 2 nov 17:00
    Grote internationale solisten en pedagogen geven les
    Kleine Zaal
    za 2 nov
    17:00
    In winkelmand
  • Woodcraft

    CELLOFEST
    za 2 nov 20:00
    Vijf vrienden met aanstekelijke cross-over op cello’s en violen
    BIMHUIS
    za 2 nov
    20:00
    Uitverkocht
  • Troubadours

    Nesrine, Chieko Donker Duyvis, Nederlandse Blazers Ensemble
    za 2 nov 20:15
    De zingende strijkstok
    Grote Zaal
    za 2 nov
    20:15
    In winkelmand
  • BartolomeyBittmann

    CELLOFEST
    za 2 nov 22:00
    BIMHUIS
    za 2 nov
    22:00
    In winkelmand
  • Kian Soltani's Cello Unlimited

    Kian Soltani, Alexander Warenberg, Stefano Bruno, Isaac Lottman, Florianne Remme, Emma van Schadewijk, Geneviève Verhage, Kalle de Bie
    za 2 nov 23:30
    Meeslepende filmmuziek van Hollywood kaskrakers
    Grote Zaal
    za 2 nov
    23:30
    In winkelmand
  • Raphaël Pidoux

    Bach & Breakfast
    zo 3 nov 09:30
    Begin de dag met een cellosuite van Bach
    Grote Zaal
    zo 3 nov
    09:30
    In winkelmand
  • Johannes Moser

    Masterclass
    zo 3 nov 10:15
    BIMHUIS
    zo 3 nov
    10:15
    In winkelmand
  • The French Connection

    Nicolas Altstaedt, Thomas Dunford, Jean Rondeau
    zo 3 nov 11:30
    Muziek van beroemde gambisten en cellisten
    Grote Zaal
    zo 3 nov
    11:30
    In winkelmand
  • Drie Winnaars

    Stefano Bruno, Hayoung Choi, Harriet Krijgh
    zo 3 nov 15:00
    Hoogromantiek en Albumblätter gebaseerd op Schumann
    Grote Zaal
    zo 3 nov
    15:00
    In winkelmand
  • Vincent Courtois en Éric-Maria Couturier

    CELLOFEST
    zo 3 nov 20:00
    Cello explorations
    BIMHUIS
    zo 3 nov
    20:00
    In winkelmand
  • Avondrecital

    Jeroen den Herder, Matthias Bartolomey, Raphaël Pidoux
    zo 3 nov 20:15
    Cellospelende componisten en Schubertliederen
    Grote Zaal
    zo 3 nov
    20:15
    In winkelmand
  • Kian Soltani

    Masterclass
    ma 4 nov 10:15
    BIMHUIS
    ma 4 nov
    10:15
    In winkelmand
  • Frans Helmerson

    Masterclass
    ma 4 nov 10:15
    Kleine Zaal
    ma 4 nov
    10:15
    In winkelmand
  • Middagrecital Brahms en Strauss

    Leonard Elschenbroich, Reinhard Latzko, Ella van Poucke, Hayoung Choi
    ma 4 nov 14:00
    Heroïsch en meeslepend
    Grote Zaal
    ma 4 nov
    14:00
    In winkelmand
  • Roadtrip with Jean-Guihen Queyras

    ma 4 nov 17:00
    Anner Bijlsma Award
    Grote Zaal
    ma 4 nov
    17:00
    In winkelmand
  • Canticle of the Sun

    Kristina Blaumane, Johannes Moser, Pieter Wispelwey, Cappella Amsterdam
    ma 4 nov 20:15
    Meesterwerk van Sofia Goebaidoelina en wereldpremière van Mathilde Wantenaar
    Grote Zaal
    ma 4 nov
    20:15
    In winkelmand
van 3