Weergave opties
  • Roadtrip with Jean-Guihen Queyras

    ma 4 nov 17:00
    Anner Bijlsma Award
    Grote Zaal
    ma 4 nov
    17:00
    In winkelmand
  • Canticle of the Sun

    Kristina Blaumane, Johannes Moser, Pieter Wispelwey, Cappella Amsterdam
    ma 4 nov 20:15
    Meesterwerk van Sofia Goebaidoelina en wereldpremière van Mathilde Wantenaar
    Grote Zaal
    ma 4 nov
    20:15
    In winkelmand
  • Ella van Poucke

    Bach & Breakfast
    di 5 nov 09:30
    Begin de dag met een cellosuite van Bach
    Grote Zaal
    di 5 nov
    09:30
    In winkelmand
  • di 5 nov
    10:30
    In winkelmand
  • Tweede Ronde

    Nationaal Cello Concours
    di 5 nov 10:30
    Grote Zaal
    di 5 nov
    10:30
    In winkelmand
  • Chieko Collective

    Impro & Zuid-Amerikaanse ritmes
    CELLOFEST
    di 5 nov 20:00
    BIMHUIS
    di 5 nov
    20:00
    In winkelmand
  • Never Give Up

    Maximilian Hornung, Alexander Warenberg, Phion
    di 5 nov 20:15
    Schumanns Celloconcert en een roep om vrijheid en vrede
    Grote Zaal
    di 5 nov
    20:15
    In winkelmand
  • Stephan Braun & Anne-Christin Schwarz

    Deep Strings
    CELLOFEST
    di 5 nov 22:00
    BIMHUIS
    di 5 nov
    22:00
    In winkelmand
  • Jean-Guihen Queyras

    Bach & Breakfast
    wo 6 nov 09:30
    Begin de dag met een cellosuite van Bach
    Grote Zaal
    wo 6 nov
    09:30
    In winkelmand
  • Reinhard Latzko

    Masterclass
    wo 6 nov 10:15
    BIMHUIS
    wo 6 nov
    10:15
    In winkelmand
  • Ella van Poucke

    Masterclass
    wo 6 nov 10:15
    Kleine Zaal
    wo 6 nov
    10:15
    In winkelmand
  • Middagrecital Chopin en Janáček

    Laura van der Heijden, Quirine Viersen
    wo 6 nov 14:00
    Chopins unieke cellosonate en de indringende vioolsonate van Janáček
    Grote Zaal
    wo 6 nov
    14:00
    In winkelmand
  • De Grote Sollima Show

    Giovanni Sollima, Ivan Karizna, Boris Andrianov, Kirstina Blaumane
    wo 6 nov 17:00
    Violoncelles Vibrez!
    Grote Zaal
    wo 6 nov
    17:00
    In winkelmand
  • Marie Spaemann & Christian Bakanic

    CELLOFEST
    wo 6 nov 20:00
    Tussen soul, pop, tango nuevo en Europese folk
    BIMHUIS
    wo 6 nov
    20:00
    In winkelmand
  • Grenzeloze Klanken

    Ketevan Roinishvili, Ivan Monighetti, Nicolas Altstaedt, Amsterdam Sinfonietta
    wo 6 nov 20:15
    Muziek uit Georgië, Azerbeidzjan, Armenië en Turkije
    Grote Zaal
    wo 6 nov
    20:15
    In winkelmand
  • Kian Soltani & Friends

    CELLOFEST
    wo 6 nov 22:00
    Traditionele en moderne Perzische klanken
    BIMHUIS
    wo 6 nov
    22:00
    In winkelmand
  • Kristina Blaumane

    Masterclass
    do 7 nov 10:15
    Kleine Zaal
    do 7 nov
    10:15
    In winkelmand
  • Middagrecital Lieder ohne Worte

    Frans Helmerson, Hayoung Choi, Ella van Poucke, Alexander Warenberg, Jean-Guihen Queyras
    do 7 nov 14:00
    Het befaamde duo Queyras – Bezuidenhout
    Grote Zaal
    do 7 nov
    14:00
    In winkelmand
  • CHASING SHADOWS

    Doris Hochscheid, Katharina Gross
    do 7 nov 16:00
    Absurdistische muziektheatervoorstelling van Doris Hochscheid en Katharina Gross
    BIMHUIS
    do 7 nov
    16:00
    In winkelmand
  • Martin Fondse & Pau Sola Masafrets

    CELLOFEST
    do 7 nov 20:00
    BIMHUIS
    do 7 nov
    20:00
    In winkelmand
  • Koninklijk Concertgebouworkest

    Altstaedt, Weilerstein
    do 7 nov 20:15
    Nieuwe celloconcerten van Matthias Pintscher en Liza Lim
    Grote Zaal
    do 7 nov
    20:15
    In winkelmand
  • Raphael Weinroth Browne

    CELLOFEST
    do 7 nov 22:00
    De metalcello
    BIMHUIS
    do 7 nov
    22:00
    In winkelmand
  • Jean-Guihen Queyras

    Masterclass
    vr 8 nov 10:15
    BIMHUIS
    vr 8 nov
    10:15
    In winkelmand
  • Alisa Weilerstein

    Masterclass
    vr 8 nov 10:15
    Kleine Zaal
    vr 8 nov
    10:15
    In winkelmand
  • Middagrecital Passacaglia

    Örs Köszeghy, Dmitry Ferschtman, Pieter Wispelwey
    vr 8 nov 14:00
    Drie generaties Biënnale-cellisten
    Grote Zaal
    vr 8 nov
    14:00
    In winkelmand